/ 14 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ساغر

سلام افسانه جان خيلی ناراحت شدم وقتی اين مطلب و خوندم اوميدوارم ديگه از اين حرفها نزنی

علی

سلام افسانه جان تشکر از اينک به وبلاگ من لينک داديد من هم در وبلاگم برای شما لينک دادم .

امان

خواهر محترمه افسانه خانم سلام . کل وبلاگ تان را خواندم . احتمال میدهم از ایران به وطن باز گشته باشید . به شما تبریک میگویم به خاطر اراده قوی تان که با وجود تمام مشکلات ادامه تحصیل میدهید. مشکلات وطن زیاد است امید با صبر و برد باری تلخی ها و نارسائی ها را تحمل نمائید و به شیرینی های زندگی در وطن برسید . از صمیم قلب برای شما خواهر عزیز آرزوی توفیق دارم .برادر هنوز غربت نشین شما امان الله امینی.

پویا

سلام ! درست را ادامه بده و فکر نا امیدی را از سرت بیرون کن . موفق باشی و شاد زی

طاهر

سلام من برای شما آرزوی موفقيت و کاميابی دارم پيروز باشيد دوست عزيز.

نيلوفر

سلام ای بابا به جايی اينکه ما را تشويق کنی نا اميد کردی خو ش باشی

آتشپارچه

اگر اين مکتب است و این ملا .. حالت کودکان زار ميبينم!!!؟؟؟اما بازهم حوصله داشته باش!~

آتشپارچه

سلام نازنين در پناه حق باشی/// چه سر جمله بندی استاد های فاکولته جگرخونی داری/// يک موضوغ که قابل در ک است همه ما بايد متوجه باشيم که( سواد)و (تحصيل )دو لغت جداگانه بوده وهر دو معنی جداگانه ایی را در بر دارند//// بنده نه سواد دارم و نه تحصیل!!!!

آتشپارچه

سلام نازنين// ادبيات شعر و نوشتار دری در هر ادوار و زمان دلها را به ثپش آورده است و دری نام و شکوهی داشته و سطوتی. دريغا که در شرايط کنونی افغانستان که علمبردار نوشتار و اشعار در دری بوده در حالت بحرانات سياسی اقتصادی و حتی بحرانات اجتماعی و فرهنگی قرار دارد. وظيفه ايی فرد فرد فرهنگی و قلمدار افغان است تا در اصول و معيار های ادبيات و بر رسی آنها سعی نمايند تا در دری با همان درخشش و شکوهی که داشت و دارد باقی بماند. و در این مقطع زمان نکوشند تا بخاطر شهرت های دروغین چند روزه بدنبال چیز های بروند که درخشش در دری را زیر شعاع ادبیات بیگانه قرار بدهد. این صرف یک خواهش است نه امید را از کسی گرفتن.